شرکت پایا بنا سازه با هدف ارائه خدمات مهندسی و اجرای پروژه های مختلف عمرانی فعالیت خود را در زمینه تخصصی طراحی، تولید و اجرای سقف عرشه فولادی آغاز کرده است تا با نمایاندن توانایی های خود در زمینه های طراحی، مدیریت، تامین مصالح و اجرای مهندسی پروژه ها گامی پویا در جهت ارتقای کیفیت ساخت در کشور بردارد.

اهداف پایا بنا سازه صنعتی سازی، مدرنیزه کردن و بهبود کیفیت ساخت در پروژه های ساختمانی به ویژه انبوه سازی با توجه به عوامل سرعت عمل، سهولت در اجرا، اقتصادی بودن و کاهش ضایعات است تا کلیه انتظارات کارفرمایان، مشاورین و مهندسین را با رعایت کلیه استانداردهای بین المللی و مقررات ملی ساختمان ایران برآورده نماید.

پایا بنا سازه با شعار بنای پایدار، سازه ای ماندگار، ماموریت خود را، ارائه بهترین خدمات مهندسی در زمینه اجرای سقف های سازه ای نوین که یکی از فاکتورهای اصلی در صنعتی سازی و دست یابی به سرعت بالای اجرا و حذف مواد و روش های سنتی وقت گیر و پرهزینه ساختمان می باشد، تعیین نموده است. چشم انداز پایا بنا سازه، اولین بودن در اجرای سقف های سازه ای در کشور و ارائه خدمات در راستای دستیابی به توسعه پایدار صنعت ساختمان است.

پروژه های انجام شده

پروژه های انجام شده

75 عدد

مساحت کل پروژه ها

مساحت کل پروژه ها

239500 متر مربع

پروژه در حال اجرا

پروژه در حال اجرا

5 عدد

مساحت در حال اجرا

مساحت در حال اجرا

36900 متر مربع